UBEZPIECZENIA

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z wiodącymi na rynku
Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, to gwarancja pełni satysfakcji.

Ubezpieczenia komunikacyjne

UBEZPIECZENIE OC SAMOCHODU I MOTOCYKLA

Jesteś kierowcą? Nie pozwól, aby wypadek komunikacyjny zachwiał Twoją stabilnością finansową. Ubezpieczenie OC zapewnia Ci ochronę w przypadku szkód, wyrządzonych przez Ciebie innym osobom. OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym w Polsce. Jeśli jesteś posiadaczem motoroweru, skutera czy motocykla otrzymasz najlepsze stawki ubezpieczeniowe.

UBEZPIECZENIE AUTOCASCO SAMOCHODU I MOTOCYKLA

Jako kierowca doskonale rozumiesz znaczenie bezpieczeństwa na drodze. Ubezpieczenie autocasco (AC) zapewni Ci finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia lub utraty Twojego samochodu lub motocykla. Ubezpieczenie można zawrzeć w kilku wariantach i dopasować je do swoich potrzeb.

UBEZPIECZENIE ASSISTANCE

Awaria samochodu? Potrzebne holowanie, pojazd zastępczy lub hotel, dowóz paliwa? Ubezpieczenie assistance to niezbędna pomoc i opieka, gdy pojawia się problem z Twoim samochodem. Ubezpieczenie assistance to gwarancja spokojnej podróży.

UBEZPIECZENIE NNW

Ubezpieczenie NNW chroni zarówno kierowcę, jak i pasażerów pojazdu. Przedmiotem ubezpieczenia są następstwa nieszczęśliwych wypadków związanych z ruchem ubezpieczonego pojazdu lub jego bieżącą obsługą. Ubezpieczeniem objęte są uszkodzenia ciała, rozstrój zdrowia, uszczerbek na zdrowiu, śmierci kierującego pojazdem lub pasażerów.

UBEZPIECZENIE SZYB

Ubezpieczenie szyb samochodowych pozwala uniknąć kosztów związanych z organizacją i naprawą zniszczonej szyby samochodowej. Ubezpieczenie można kupić zarówno do ubezpieczenia OC jak i AC. W przypadku wystąpienia szkody szybowej klient nie traci zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia w AC.

Ubezpieczenia dla firm

Specjalnie dla zaspokojenia potrzeb Twojej firmy stworzymy pakiet najbardziej przydatnych
ubezpieczeń, zapewniający optymalną ochronę majątku oraz dający zabezpieczenie
na wypadek szkód wynikających z prowadzonej działalności gospodarczej.

W PAKIECIE UBEZPIECZENIOWYM FIRMY MOŻNA UBEZPIECZYĆ:

W ramach pakietu zapewniamy Ci ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, wandalizmu, kradzieży z włamaniem i rabunku, ognia i innych zdarzeń losowych.

Ubezpieczenia na życie

Zasadniczym celem ubezpieczeń na życie jest zapewnienie ochrony finansowej osobom bliskim, a tym samym zyskanie poczucia bezpieczeństwa. Przy gwałtownie wzrastającym tempie życia zapewnienie sobie komfortu psychicznego jest dość istotną sprawą. Można to uczynić niewielkim nakładem finansowym przez wykupienie polisy na życie.

DOSTĘPNE NA NASZYM RYNKU UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE MOŻEMY PODZIELIĆ NA TRZY PODSTAWOWE GRUPY:

1. ubezpieczenia ochronne
2. ubezpieczenia ochronno-oszczędnościowe
3. ubezpieczenia oszczędnościowe

Do każdej z grup można zwykle dokupić umowy dodatkowe, które powodują rozszerzenie odpowiedzialności towarzystwa. Podajemy przykładowe, które oferują zakłady ubezpieczeń:
– ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku
– wypłata podwojonej sumy ubezpieczenia osobie wskazanej do odbioru świadczenia,
– ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków – za określone w umowie trwałe inwalidztwo spowodowane wypadkiem otrzymujesz świadczenie, w wysokości zależnej
od ustalonego % inwalidztwa i sumy ubezpieczenia,
– ubezpieczenie opłacania składki- w przypadku gdy całkowicie i trwale niezdolny jesteś do wykonywania pracy na skutek utraty zdrowia ubezpieczyciel przejmuje za Ciebie opłatę składek ubezpieczeniowych. Bez zmian pozostają nadal wszystkie warunki umowy,
– ubezpieczenie na wypadek wystąpienia poważnych zachorowań takich jak: zawał serca, udar mózgu, nowotwór, niewydolność nerek i inne – w momencie wystąpienia i zdiagnozowania
choroby towarzystwo wypłaca Ci świadczenie w wysokości określonej w polisie.
– pobyt w szpitalu – wypłata dziennych świadczeń

ZAKRES UBEZPIECZENIA

Zakres i charakter ubezpieczenia na życie może przybierać różne formy. Najbardziej popularna jest forma finansowego zabezpieczenia rodziny i bliskich Ubezpieczonego, na wypadek jego śmierci lub choroby, wynikłej w skutek zawału serca, wypadku drogowego lub wypadku przy pracy. Dodatkowo indywidualne ubezpieczenie na życie może także chronić przed skutkami trwałej niezdolności do pracy lub inwalidztwa. Niekiedy polisa na życie może mieć charakter finansowego zabezpieczenia, na przykład jeśli Ubezpieczony stara się o kredyt hipoteczny.

Ubezpieczenie na dożycie to przede wszystkim finansowe zabezpieczenie Ubezpieczonego po zakończeniu kariery zawodowej.

SUMA UBEZPIECZENIA I WYSOKOŚĆ SKŁADKI NA UBEZPIECZENIE

Najczęściej wymieniana minimalna suma ubezpieczenia to 5 000 – 10 000 PLN. Maksymalna nie jest ograniczona i zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb Ubezpieczonego. Wiele czynników wpływa na wysokość składki ubezpieczenia na życie. Główne to między innymi: wiek, płeć, stan zdrowia, wykonywany zawód oraz długość trwania umowy.

Posiadamy w ofercie najtańsze ubezpieczenia na życie pod kredyt hipoteczny.

Ubezpieczenia turystyczne

Często podróżujesz i chcesz mieć pewność, że w czasie wyjazdu żaden nieprzewidziany wypadek nie pokrzyżuje Twoich planów?

UBEZPIECZ SIĘ I ODPOCZYWAJ!

Pozwól aby nasza polisa kompleksowo czuwała nad Twoim bezpieczeństwem.

Na lotnisku ginie Ci bagaż, narty? W czasie górskich wojaży pechowo skręcasz nogę i potrzebujesz pomocy medycznej? Wszelkie wydatki, związane z tymi zdarzeniami, pokryte zostaną z Twojej polisy ubezpieczeniowej bez angażowania Twojej gotówki.

OCHRONA OBEJMUJE MIĘDZY INNYMI:

Dla osób często wyjeżdżających za granicę służbowo bądź prywatnie, jak również pracujących czasowo poza granicami Polski, proponujemy roczne ubezpieczenie kosztów leczenia. Ochroną są objęte wszystkie wyjazdy zagraniczne w ciągu roku. W zależności od wariantu będziesz chroniony w Europie lub na całym świecie.

Zawsze pomagamy wybrać optymalny wariant ubezpieczenia, najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Ubezpieczenia majątku

Dom jest najbardziej wartościową inwestycją i dlatego należy go chronić. Dzięki szerokiej ofercie dwudziestu towarzystw ubezpieczeniowych pozwolimy Ci oszczędzić pieniądze i spokojnie spać.
Ubezpieczenie domu wcale nie musi być drogie, a warto je mieć. Coraz częściej słyszysz o pożarach, włamaniach, powodziach, trąbach powietrznych i uderzeniach pioruna. Nie trać dorobku całego życia! Zabezpiecz Rodzinę!

Zobacz co możesz ubezpieczyć w swoim domu lub mieszkaniu:

SWÓJ DOM LUB MIESZKANIE MOŻESZ UBEZPIECZYĆ OD WIELU RYZYK M.IN:

Wiele ubezpieczalni w swojej ofercie ma też ubezpieczenie ALL RISKowe, które chronią dom praktycznie przed wszystkim.

Możesz ubezpieczyć cały sprzęt, który posiadasz w domu i pomieszczeniach przynależnych, a nawet sprzęt przenośny np. od zalania kawą.

Korzystaj z home assistance – szybkiej i doraźnej pomocy specjalistów takich jak hydraulik, elektryk, ślusarz itp.

Zadbaj o to aby nie zostać bez dachu nad głową!

Zniżki nawet do 60% na ubezpieczenie domu lub mieszkania.

Ubezpieczenia rolne

Ubezpieczenie gospodarstwa rolnego to pakiet ubezpieczeń obowiązkowych i dobrowolnych dla osób fizycznych (rolników) posiadających gospodarstwo rolne.

Ubezpieczenie przeznaczone jest szczególnie dla rolników, którzy chcieliby kompleksowo, jedną polisą, ubezpieczyć swoje budynki, mienie ruchome, zwierzęta gospodarskie, pojazdy wolnobieżne, a także odpowiedzialność cywilną związaną z posiadaniem gospodarstwa rolnego i
w życiu prywatnym.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ, A NA PEWNO ZNAJDZIEMY NAJBARDZIEJ KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE.

Ubezpieczenia medyczne

Ubezpieczenia zdrowotne gwarantują szeroki zakres opieki medycznej za niewielką składkę. Możesz wybrać zakres ochrony ubezpieczeniowej, decydując się na odpowiedni wariant ubezpieczenia.

PODSTAWOWY PAKIET UBEZPIECZEŃ ZDROWOTNYCH OBEJMUJE:

ROZSZERZONY PAKIET UBEZPIECZEŃ ZDROWOTNYCH OBEJMUJE:

Jeśli chcesz zagwarantować sobie i swoim bliskim opiekę medyczną na najwyższym poziomie wybierz Ubezpieczenie Zdrowotne!

UBEZPIECZENIE NNW

Ubezpieczenie NW jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Warunki na jakich dokonuje się ubezpieczenia są indywidualnie określane przez zakład ubezpieczeń.

ZAKRES UBEZPIECZENIA NNW

Ubezpieczenie NNW swoim zakresem obejmuje:

Odszkodowanie należy się każdemu kto wypełni powyższe warunki. A kwota odszkodowania zostanie wyliczona ze specjalnego wzoru biorącego pod uwagę kwotę ubezpieczenia oraz uszczerbek na zdrowiu. Komisja lekarska u danego ubezpieczyciela orzeka w takich sprawach.

ZALETY UBEZPIECZENIA NW

DODATKOWE ZALETY UBEZPIECZENIA NW:

Zapytaj naszego agenta o darmową wycenę:

Odwiedź nasze biuro